Brukdom Sp. z o.o. to producent bezpiecznej kostki brukowej i wyrobów drogowych. Kreujemy najlepsze wzorce i rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. Spełniając oczekiwania naszych klientów wprowadzamy na rynek produkty wyraźnie podnoszące bezpieczeństwo, jakość i komfort życia. Pragniemy by otoczenie w którym funkcjonują nasi klienci było nie tylko piękne i funkcionalne ale przede wszystkim bezpieczne. Doskonała znajomość branży i najnowszych trendów na rynku, a także wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm naszych pracowników, pozwalają nam zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pragniemy wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały najwyższe normy jakościowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

PROJEKTY ZREALIZOWANE

W kwietniu 2017 roku BRUKDOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podpisała z LUBELSKĄ AGENCJĄ WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE umowę o dofinansowanie realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-202 Oś Priorytetowa 3 KONKURENCYJNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW, Działanie 3.7

Cele projektu
Przedsięwzięcie pt. „Założenie nowego zakładu produkcyjnego BRUKDOM w celu wprowadzenia do produkcji innowacyjnej Kostki betonowej z nawierzchnią poliuretanową”

Celem projektu jest wprowadzenie do oferty i produkcja przez Brukdom innowacyjnego produktu: Kostki brukowej z nawierzchnia poliuretanową.

Planowane efekty to: wdrożenie do produkcji innowacji produktowej i procesowej, wzrost przychodów, wzrost zatrudnienia.

Wartość projektu 5 119 555,16 zł
Wkład Funduszy Europejskich 1 999 838,00 zł.